SMD-LED Blog

Branża: Oświetlenie

Zakres: Projekt i Kodowanie

Abirch - Wykonana Strona Internetowa dla firmy SMD-LED

Trochę o SMD-LED

Blog SMD-LED to blog o oświetleniu, w którym autor dzieli się swoją wiedzą i pasją z innymi. Stara się przedstawić różne aspekty oświetlenia, takie jak rodzaje źródeł światła i ich właściwości i zastosowania, ale także trendy w dziedzinie oświetlenia.

Często pojawiają się również ekologiczne i energooszczędne rozwiązania, które są ważne w dzisiejszych czasach. Właściciel prowadzi również sklep internetowy z różnego rodzaju oświetleniem.

Zobacz nasze zadanie
Abirch - Wykonana Strona Internetowa dla firmy SMD-LED

Nasze zadanie

Główne założenia projektu były jasne, międzyinnymi zwiększenie przejść na sklep internetowy właściciela bloga. Zrobić mieliśmy to poprzez spersonalizowane reklamy produktów na blogu, które miały spowodować wzrost sprzedaży na sklepie.

Dodatkowo mieliśmy odświeżyć archaiczny już wygląd bloga, tchnąc w niego powiew świeżości i nowoczesności. Jednocześnie aby produkty przedstawione na blogu lepiej się prezentowały.

Zobacz rezultaty
Abirch - Wykonana Strona Internetowa dla firmy SMD-LED
Abirch - Wykonana Strona Internetowa dla firmy SMD-LED

Rezultaty

Udało nam się wykonać powierzone zadanie i zwiększyć ruch na samym blogu jak i sklepie internetowym. Jako, że na blog wchodzi spora część użytkowników, trzeba było też monitorować ruch.

Dlatego podłączyliśmy narzędzia do analizy i pomiaru konwersji. Po zmianie bloga no nową wersję mogliśmy zaobserwować również, że blog pnie się w górę w wynikach wyszukiwania.

Rozpocznij swój projekt

Tworzymy unikalne doświadczenia

Tworząc projekty, dbamy o to by były dopasowane do branży w której działasz. Chcemy aby nasze projekty przede wszystkim sprawiały, że Twoja firma będzie unikalna, przez co klienci zapamiętają Twoją firmę.

Wszystkie projekty

Rozpocznij swój projekt z nami, tak jak wielu innych klientów

Rozpocznij swój projekt