Studio Figura Bielsko-Biała

Branża: Beauty

Zakres: Projekt i Kodowanie

Abirch - Wykonana Strona Internetowa dla firmy Studio Figura

Trochę o Studio Figura Bielsko-Biała

Studio Figura Bielsko-Biała to miejsce, w którym klienci mogą poczuć się wyjątkowo oraz zrelaksować się. W studiu stosowane jest indywidualne podejście do każdego klienta ze względu na różne potrzeby i oczekiwania klientów.

W studio oferowany jest szeroki zakres usług kosmetycznych, od zabiegów na twarz, aż po depilację. Dodatkowo studio zajmuje się również odchudzaniem. Studio dba o to aby zapewnić klientom jak najlepsze efekty.

Zobacz nasze zadanie
Abirch - Wykonana Strona Internetowa dla firmy Studio Figura

Nasze zadanie

Zostaliśmy postawieni przed niełatwym zadaniem ze względu na wymagania klienta. Przede wszystkim podział całej oferty na osobne podstrony projektowane indywidualnie, z nowym odświeżonym wyglądem graficznym.

Przede wszystkim celem było zachęcić klientów do skorzystania z zabiegów dostępnych w studio. Jako, że klient chciał również zwiększyć sam ruch na stronie zostaliśmy poproszeni o prowadzenie kampanii Google Ads.

Zobacz rezultaty
Abirch - Wykonana Strona Internetowa dla firmy Studio Figura
Abirch - Wykonana Strona Internetowa dla firmy Studio Figura

Rezultaty

Wykonane przez nas strony internetowe wyróżniają się na tle konkurencji ze względu na wiele czynników. Przede wszystkim, nasze projekty są wykonane z pasją i zaangażowaniem, co pozwala nam tworzyć strony internetowe o wysokiej jakości. Nasz zespół składa się z ekspertów w dziedzinie projektowania stron internetowych, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży.

W projektowaniu stron internetowych stawiamy na estetykę, funkcjonalność oraz intuicyjność użytkowania. Nasze strony są zaprojektowane w taki sposób, aby przyciągać uwagę użytkowników i zachęcać do interakcji. Dodatkowo, dbamy o to, aby strony były responsywne.

Rozpocznij swój projekt

Tworzymy unikalne doświadczenia

Tworząc projekty, dbamy o to by były dopasowane do branży w której działasz. Chcemy aby nasze projekty przede wszystkim sprawiały, że Twoja firma będzie unikalna, przez co klienci zapamiętają Twoją firmę.

Wszystkie projekty

Rozpocznij swój projekt z nami, tak jak wielu innych klientów

Rozpocznij swój projekt